«میربلوک» رئیس هیأت کبدی گیلان شد

حسین میربلوک با اکثریت آرا به عنوان رئیس هیأت کبدی گیلان انتخاب شد.

مجمع انتخابات رئیس هیات کبدی گیلان پیش از ظهر امروز با حضور مسئولان مربوطه در اداره کل ورزش و جوانان گیلان برگزار شد.

حسین میر بلوک به عنوان کاندیدای ریاست هیأت کبدی گیلان بود که با ۱۴ رأی از ۱۷ رأی اعضای مجمع، رئیس هیأت کبدی گیلان شد.

رئیس هیئت کبدی گیلان در پایان رای گیری  با اشاره به اینکه یکی از مشکلات هیئت کبدی در بعد سخت افزاری است گفت: تلاش در جهت ارتقاء این ورزش در بعد سخت افزاری در گیلان یکی از اهداف هیئت کبدی محسوب می‌شود.

 حسین میربلوک صبح امروز در حاشیه مجمع انتخاباتی هیئت کبدی که در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد، با اشاره به اینکه یکی از مشکلات هیئت کبدی در بعد سخت افزاری است، تصریح کرد: تلاش درجهت ارتقاء این ورزش در بعد سخت افزاری در گیلان یکی از آرمان‌ها و اهداف هیئت کبدی محسوب می‌شود.

رئیس هیئت کبدی گیلان درمورد گسترش کبدی در گیلان گفت: به کمک  شهرستان‌ها می‌توانیم این ورزش را در بعد همگانی در استان گیلان گسترش دهیم و با توجه به پتانسیل موجود در گیلان به این خواسته خود برسیم.

میربلوک با بیان اینکه در سال‌های گذشته شهرستان تالش در امر ورزش کبدی پیشرفت زیادی را در امر گسترش این ورزش داشت و توانست ملی پوش‌های خوبی را به تیم ملی تقدیم کند، گفت: سعی می‌کنیم به هیئت‌های استانی در بعد مالی برای گسترش این رشته کمک کنیم.

رئیس هیئت کبدی گیلان درباره اهداف آینده این هیئت گفت: سعی در برگزاری مسابقات کشوری و منطقه‌ای داریم تا به‌ این ترتیب این ورزش را در استان گیلان گسترش دهیم و با کمک منطقه آزاد انزلی سعی در برگزاری اردوهای تیم ملی و مسابقات کشوری در این گیلان داریم.

تسنیم